KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14733247
nr 1473 3247
Robert Högfeldt
(1894-1986), Sverige
Violinister. Signerad, blandteknik, 21x28, yttermått inklusive ram: 37x43 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 6 juni 2022
kl 19:14:02
6/6 19:01:03
Robert Högfeldt
Läs mer om Robert Högfeldt